KVaska

7. března 2007 v 20:03 | Adííísek :) |  [[Filmy]]
První český film ze zákulisí muzikálu ! Od režisérky muzikálových hitů KRYSAŘ a TAJEMSTVÍ ! S původní hudbou Daniela Landy ! Hlavní hrdina příběhu Micky (Filip Tomsa) se ocitne ne svou vinou ve vězení. Při životě ho drží jen jeho velká láska k muzikálové hvězdě Karin (Lucie Vondráčková).

Aby se s ní mohl seznámit, rozhodne se zúčastnit vypsaného konkurzu na nový muzikál a uteče z vězení. Kuriózním způsobem se mu nakonec povede jak utéct, tak projít celým konkurzem. Konečně se seznamuje s Karin a na vlastní kůži zažívá muzikálový dril. Den premiéry se blíží a policie je Mickymu na stopě. Když se ale dají dohromady ty správné ingredience a nechají se dostatečně uležet, vznikne KVASKA a na tu je i policie krátká..... KVASKA - vězeňský nápoj, náhražka piva. Vodu, chleba a cukr kvasíme po dobu 14 dnů. Autoři nám dají nahlédnout do zákulisí fenoménu zvaného muzikál a to prostřednictvím nápaditého příběhu a originální hudby. Za autorskou dvojicí Mirjam a Danem Landovými jsou obrovské komerční úspěchy - 600 tisíc prodaných lístků na muzikál Krysař, Platinové desky, vyprodané koncertní šňůry, první místa v hitparádách...
** na tenhle filmeček si určitě zajdu, nebo si ho alespoň pujčím na divku, vypadá totiž zajímavě 8)....
***tyto fotky z filmu v původní velikosti + dalši naleznete :D ZDe, nakonec sem vám sem šupla ještě písničku od Dana Landy, je to jako kdyby soudtrack k filmu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.