Karcoolka :D

29. března 2007 v 16:30 | Adííísek :) |  [[Filmy]]
Motto: Skutečný příběh Červené Karkulky...
Typ filmu: Animovaný Komedie Rodinný
Rok výroby: 2006
Popis:
KARCOOLKA. Tento příběh je všem známý, ale pozornější posluchač vytuší, že tak jako každý příběh i tento skrývá mnohem víc, než jak je vidět na první pohled. Abyste nesoudili knihu podle jejího obalu, musíte si v ní zalistovat. V tomto případě začneme na konci.

Chlupatí a opeření policisté ze zvířecího světa vyšetřují domácí výtržnost, v které jsou zapleteni Červená Karkulka, vlk, babička a dřevorubec. Přestupků je víc než dost: násilné vloupání, narušení domácího klidu, úmysl sežrat a máchání sekerou bez povolení. Nemluvě o tom, že tento případ může mít souvislost s dlouho unikajícím "Cukrářským banditou", který krade recepty na dobroty z lahůdek v okolí. Vyšetřovatel Nicky Skokan přišel na místo činu, aby vyslechl všechny čtyři verze záhadných událostí a vyřešil případ. Každá postava vypráví příběh ze svého úhlu pohledu a každá podává překvapující obraz toho, co je "pravda".
Můj názor: tuto super "pohádku" jsem samozřejmě viděla, je fakt boží a vtipná, např. ta babička je docela dost moderní - jezdí tam na snowboardu atd., a taky to má super grafiku, na to se fakt musíte podívat...vřele doporučuji.
tyto fotky z filmu v původní velikosti + hafo dalších najdete zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SeKelle* SeKelle* | Web | 29. března 2007 v 17:56 | Reagovat

začlo hlasování

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.